Střelnice Byšice

Naše střelnice je ideálním místem ke střeleckým sportovním výkonům, ale také k odpočinku a setkání s přáteli v přírodě na čerstvém vzduchu.

Vzdálenost od Mělníka je 10 km, 20 km do Mladé Boleslavi a cca 30 km do Prahy.

Nabízíme mnoho možností, jak si u nás užít zábavu a trochu se odreagovat. Pokud chcete vědět více, pak koukněte na NAŠE SLUŽBY, kde se dozvíte, co potřebujete.

Náš příběh

Jsme rodinná střelnice s dlouholetou tradicí, která svou rodinnou a přátelskou atmosférou zážitek ze střelby zpříjemní o to více.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc ve všem, co můžeme.

U nás slovo RODINNÁ znamená opravdu to, co znamená. Naše rodina má sportovní střelbu potažmo myslivost prostě v krvi. Přesně díky tomu střelnice vznikla a dostala se do nynějších rozměrů, protože nás to baví a trávíme, trávili jsme a trávit budeme na střelnici prakticky celý život.

Po celou dobu od založení střelnice se snažíme, abychom byli spokojení v tom, co děláme, jak my, tak naši klienti. Střelba nás baví a propadli jsme tomu všichni společně. Prostě, do čeho se narodíš – v tom se vezeš!

Střelecký klub EL-CID

Tak jako střelnice i náš střelecký klub má svou tradici.

 Střelecký klub vychoval za dobu svého působení několik státních reprezentantů a mistrů republiky v juniorských i seniorských kategoriích v brokových disciplínách.

Zbrojní průkaz

Nabízíme kurzy pro přípravu ke zkouškám odborné způsobilosti. Pomůžeme Vám s přípravou jak praktické, tak teoretické části pro tyto zkoušky a poradíme co vše je nutné a potřebné zařídit.

Neváhejte nás kontaktovat!

info@strelnicebysice.cz nebo 602 622 368